• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагенти до аналізаторів електролітів Convergus (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)

Завершена

322 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ea5aa44f2119464bbeb2256d993681ff
Внутрішній номер закупівлі: 29542767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-012591-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Лариса Буханченко +380532609547 larisabuhanchenko301185@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 322 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 17:20 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 17:20 - 23.06.2026 08:00
Аукціон: з 24.06.2026 14:29
Період кваліфікації: 23.06.2026 08:00 - 23.06.2026 11:51
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴322 000.00 Реагенти до аналізаторів електролітів Convergus (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)