• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Набори реагентів для біохімічних досліджень (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)

Завершена

312 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 73aa4f798ff54636afeae34835708173
Внутрішній номер закупівлі: 29385159
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-008481-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Лариса Буханченко +380532609547 larisabuhanchenko301185@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 312 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 15:37 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 15:37 - 06.06.2026 08:00
Аукціон: з 08.06.2026 12:53
Період кваліфікації: 06.06.2026 08:00 - 09.06.2026 21:08
Період завантаження договору: 15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴312 600.00 Набори реагентів для біохімічних досліджень (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)