• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)

Торги не відбулися

465 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 82e8f1133f6849b09b1d350dac8a6063
Внутрішній номер закупівлі: 29542012
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-011825-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Лариса Буханченко +380532609547 larisabuhanchenko301185@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 465 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 16:36 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 16:36 - 23.06.2026 08:00
Аукціон: з 24.06.2026 13:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴465 000.00 Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)