-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-007939-a
Завершена
465 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f540e54f19de409d8212905847a36407
Внутрішній номер закупівлі:
29717191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-007939-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Буханченко +380532609547 larisabuhanchenko301185@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
465 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір для визначення глюкози Філісіт
W01010213 -Глюкоза
×
-
НК 024:2023:
53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
50 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення альбуміну Філісіт
W01010201- АЛЬБУМІН (КХ)
×
-
НК 024:2023:
59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення білірубіну Філісіт
031:2024: W01010203 Білірубін
×
-
НК 024:2023:
63410 Загальний/кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro), комплект, спектрофотометрія
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення сечовини Філісіт
W01010204 – Сечовина/Азот сечовини в крові
×
-
НК 024:2023:
53587 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
6 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення креатиніну, кінетика Філісіт
W01010207 Креатинін
×
-
НК 024:2023:
53251 Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
18 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення АсАТ, кінетика Філісіт
W01010110 Аспартатамінотрансфераза
×
-
НК 024:2023:
52954 Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
10 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення АлАТ, кінетика Філісіт
W01010103-АЛАНІНАМІНОТРАНСФЕРАЗА
×
-
НК 024:2023:
52924 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
10 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення загального білку Філісіт
W01010230 Загальний білок
×
-
НК 024:2023:
61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
3 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення білірубіну ДМСО (прямий+загальний) Філісіт
W01010203 – БІЛІРУБІН
×
-
НК 024:2023:
63410 Загальний/кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro), комплект, спектрофотометрія
Кількість
4 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення гемоглобіну ГХ Філісіт
W0103010201- АНАЛІЗИ НА ВИЗНАЧЕННЯ
ГЕМОГЛОБІНУ (ЗАГАЛЬНИЙ HB)
×
-
НК 024:2023:
55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
8 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення заліза та загальної залізозв'язуючої здатності Філісіт
W01010216- ЗАЛІЗО (КХ)
×
-
НК 024:2023:
54758 Залізо IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
8 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення фосфору VIS Філісіт
W01010307 НЕОРГАНІЧНИЙ ФОСФАТ / ФОСФОР
×
-
НК 024:2023:
59123 Неорганічний фосфат (PO43-) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
10 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення гемоглобіну гемоглобінціанідним методом Філісіт
W0103010201 Аналізи на визначення гемоглобіну (загальний Hb)
×
-
НК 024:2023:
55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для проведення Тимолової проби Філісіт
W01010227-Тимол
×
-
НК 024:2023:
43203 Набір для проведення тимолової проби
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Калібратор білірубіна
W0101050302 – Калібратори однокомпонентні (КХ)
×
-
НК 024:2023:
41830 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для забарвлення по Цилю-Нільсону Філісіт
W010399 - РЕАКТИВИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ /
ГЕМАТОСТАЗУ / ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ
×
-
НК 024:2023:
42694 Барвник для кислотостійких бактерій, набір, IVD (діагностика in vitro)
Кількість
4 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір д/визн. Хлориди Філісіт
W01010304 ХЛОРИД
×
-
НК 024:2023:
60037 Хлорид (Cl-) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір контрольних розчинів глюкози та білка в сечі КГБС Філісіт
W0101050207 - КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ СЕЧІ
×
-
НК 024:2023:
30219 Множинні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
8 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення холестерину Філісіт
W01010205-Холестерин
×
-
НК 024:2023:
53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 набір
Період постачання
до 31.12.2026
ФілоНорм, 3 мл
W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
18 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для визначення кальцію 200 мл/100 визн. Філісіт
W01010303- КАЛЬЦІЙ
×
-
НК 024:2023:
45789 Кальцій (Ca2 +) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
10 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Калібратор гемоглобіну Філісіт
W0103010504 Засоби контролю гемоглобіну
×
-
НК 024:2023:
55874 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Мікроальбумінурія 50 мл Віо Systems
W01010201 АЛЬБУМІН (КХ)
×
-
НК 024:2023:
53479 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Матеріал контрольний гематологічний N EIGHTCНECK
W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
10 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Матеріал контрольний гематологічний L
W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ)
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Матеріал контрольний гематологічний Н
W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Реагент CELLPАСК, 20 л
W0103010199 - Медичні вироби для діагностики in vitro
×
-
НК 024:2023:
55855 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
6 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Реагент STROMATOLYSER-WH,500 мл
W0103010199 - Медичні вироби для діагностики in vitro
×
-
НК 024:2023:
55855 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
6 флакон
Період постачання
до 31.12.2026
Бета-ліпопротеїди "Філісіт"
W01010220 - ЛІПОПРОТЕЇН, ХІМІЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ/ВИЯВЛЕННЯ
×
-
НК 024:2023:
53415 Загальний ліпопротеїн IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
15 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Білок контрольна сироватка І Protein control serum I (31211) "Віо Systems"
W0101050199 МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ) – ІНШЕ
×
-
НК 024:2023:
53987 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Білок контрольна сироватка ІІ Protein control serum IІ (31212) "Віо Systems"
W0101050199 МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ) – ІНШЕ
×
-
НК 024:2023:
53987 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Залізо ферозин (11509) "Віо Systems"
W01010216 ЗАЛІЗО (КХ)
×
-
НК 024:2023:
54762 Залізо IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Імуноглобулін А 250 мл (31077) "Віо Systems"
W0102010101 ІМУНОГЛОБУЛІН А
×
-
НК 024:2023:
53759 Загальний імуноглобулін А (IgA) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Імуноглобулін G 250 мл (31076) "Віо Systems"
W0102010105 ІМУНОГЛОБУЛІН G
×
-
НК 024:2023:
53786 Загальний імуноглобулін G (загальний IgG) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Імуноглобулін М 250 мл (31078) "Віо Systems"
W0102010107 ІМУНОГЛОБУЛІН М
×
-
НК 024:2023:
53794 Загальний імуноглобулін М (загальний IgM) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Альфа 1 кислий глікопротеін 50 мл (31928) "Віо Systems"
W0102019001 A1-КИСЛИЙ ГЛІКОПРОТЕЇН (ОРОЗОМУКОЇД)
×
-
НК 024:2023:
53607 Альфа-1-кислий глікопротеїн (орозомукоїд) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Контрольна сеча 20 мл "Віо Systems"
W0101050207 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ СЕЧІ
×
-
НК 024:2023:
30219 Множинні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Калібратор білка Protein calibrators (31075) "Віо Systems"
W0101050301 КАЛІБРАТОРИ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ)
×
-
НК 024:2023:
53988 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
С-реактивний білок (турб.) (31921) "Віо Systems"
W01021109 С-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК
×
-
НК 024:2023:
53707 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Феритин латекс (31935) "Віо Systems"
W0102070102 ФЕРИТИН
×
-
НК 024:2023:
53719 Феритин IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Стандарт альбуміну (мікроальбумінурія) "Віо Systems"
W0101050302 КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)
×
-
НК 024:2023:
53477 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Стандарт феритин "Віо Systems" (31127)
W0101050302 КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)
×
-
НК 024:2023:
41927 Феритин IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Стандарт CRP/CRP - br "Віо Systems" (31113)
W0101050302 КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)
×
-
НК 024:2023:
41838 С-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Набір забарвлення по Граму Філісіт
W010399 - РЕАКТИВИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ /
ГЕМАТОСТАЗУ / ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ /
ГІСТОЛОГІЇ / ЦИСТОЛОГІЇ – ІНШЕ
×
-
НК 024:2023:
42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro)
Кількість
5 набір
Період постачання
до 31.12.2026
EQUI Mycoplasma hominis IgG
W0105010802 -АНАЛІЗИ НА АНТИТІЛА ДО
МІКОПЛАЗМИ
×
-
НК 024:2023:
62995 Мікроплазми хомініс, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФA)
Кількість
4 набір
Період постачання
до 31.12.2026
EQUI Ureaplasma urealyticum IgG
W0104080207- МІКОПЛАЗМА / УРЕАПЛАЗМА – (ВКЛ.
КОМБІНОВАНІ ID-AST)
×
-
НК 024:2023:
51830 Ureaplasma urealyticum, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
4 набір
Період постачання
до 31.12.2026
EQUI Trichomonas vaginalis IgG
W0105050299 ПАРАЗИТОЛОГІЯ – ІНШЕ
×
-
НК 024:2023:
62916 Trichomonas vaginalis, імуноглобулін G (IgG) антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФA)
Кількість
4 набір
Період постачання
до 31.12.2026
НС лізуючий реагент безціанідний "Human"
W0103010105- ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР
ОТОЧНІ РІДИНИ)
×
-
НК 024:2023:
55859 Підрахунок лейкоцитів IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
НС очищуючий р-н Human
W0103010105- ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН
CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
НС розчинник (20л) Human
W0101070304 Звичайні буфери і розчини (електроліти))
×
-
НК 024:2023:
58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІОЛА МЕДТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23548019
-
Контактна особа:
0532610593
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ будинок 15
Ціна пропозиції
465 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.07.2026 15:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
44a5b7df312f439daf6c63ff86fd3bd1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-02-007939-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІОЛА МЕДТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23548019
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ будинок 15
Номер договору:
441/6
Сума договору:
465 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
434 579.44 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.06.2026 07:59
Статус:
Підписаний