-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з розподілом- ID: UA-2025-12-16-004845-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27581603
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-01-014434-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27341147
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія з розподілом- ID: UA-2024-12-16-000969-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23685950
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2024-01-18-006812-a
- Дата створення : 18.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20430977
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2024-01-18-006229-a
- Дата створення : 18.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20430522
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-22-007503-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20208644
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-22-020074-a
- Дата створення : 22.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16407587
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії- ID: UA-2022-03-21-001859-a
- Дата створення : 21.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14391569
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-01-20-008240-b
- Дата створення : 20.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13682430
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-21-011070-b
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13335021
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії- ID: UA-2021-12-03-006206-a
- Дата створення : 03.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12870293
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-22-023257-c
- Дата створення : 22.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7941024
Дошкільний навчальний заклад "Малятко" Мізоцької селищної ради Здолбунівського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22566624ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
активна електроенергія- ID: UA-2020-02-04-002239-a
- Дата створення : 04.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4429702
Дошкільний навчальний заклад "Малятко" Мізоцької селищної ради Здолбунівського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22566624ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2019-01-30-004841-b
- Дата створення : 31.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2942293
Дошкільний навчальний заклад "Малятко" Мізоцької селищної ради Здолбунівського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22566624ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -