-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-22-020074-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
Номер:
49ea9a78eb334031a188074a7290c83e
Внутрішній номер закупівлі:
16407587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-22-020074-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти "Малятко" Мізоцької селищної ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22566624
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, селище міського типу Мізоч, вулиця Першого Травня, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кулініч Олександр Васильович 380979690810 94kulinich.a@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2022 16:32 - 27.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2022 16:32 - 30.12.2022 23:00
Аукціон:
02.01.2023 13:31 - 02.01.2023 14:00
Період кваліфікації:
02.01.2023 14:00 - 06.01.2023 12:06
Період завантаження договору:
12.01.2023 00:00 - 22.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Електрична енергія