-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-22-023257-c
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація).
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Номер:
d07936aec80448a09027cec79dc52463
Внутрішній номер закупівлі:
7941024
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-22-023257-c
Замовник:
Дошкільний навчальний заклад "Малятко" Мізоцької селищної ради Здолбунівського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22566624
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, Мізоч, 1 Травня,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Купчик Оксана Павлівна 380967671357 kypshuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
750.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2020 19:50 - 29.12.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2020 16:00 - 11.01.2021 00:00
Аукціон:
12.01.2021 12:41 - 12.01.2021 13:02
Період кваліфікації:
12.01.2021 13:02 - 13.01.2021 09:12
Період завантаження договору:
13.01.2021 09:12 - 02.02.2021 09:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата рахунка Постачальника має бути здійснена Споживачем у строк не більше ніж 10 банківських днів з моменту отримання рахунку та акту приймання-передачі електричної енергії Споживачем, що надсилаються Споживачу після завершення розрахункового періоду. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
50000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
35740, Україна, Рівненська область, Здолбунівський р-н, селище міського типу Мізоч,, межа балансової належності електроустановок замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 13.01.2021 09:12 - 16.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Анна Мотузюк +380679246734 anna.motuziuk@ez.rv.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71-Б
Оскарження: 13.01.2021 09:12 - 16.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
125 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
116 635.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2021 09:12
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
Вдовиченко Д.М. 380672626161 eetrade.vdovychenko@gmail.com
-
Адреса:
18001 , Україна, Черкаська область, Черкаси, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 261, офіс 7
Початкова пропозиція
147 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
116 635.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
5397908192e44eefa982891512a015e7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-22-023257-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Анна Мотузюк +380679246734 anna.motuziuk@ez.rv.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71-Б
Номер договору:
7097-ВЦ
Сума договору:
139 882.32 UAH з ПДВ
Сума договору:
116 568.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
01.02.2021 16:00
Статус:
Виконаний