-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-20-008240-b
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 900.00 UAH
Номер:
faed612c874c4ba4be1cb9a4f3092c0d
Внутрішній номер закупівлі:
13682430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-20-008240-b
Замовник:
Заклад дошкільної освіти "Малятко" Мізоцької селищної ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22566624
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, селище міського типу Мізоч, вулиця Першого Травня, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кулініч Олександр Васильович 380979690810 94kulinich.a@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 900.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2022 14:39 - 11.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2022 14:39 - 21.02.2022 00:00
Аукціон:
21.02.2022 15:24 - 21.02.2022 15:47
Період кваліфікації:
21.02.2022 15:47 - 24.02.2022 11:52
Період завантаження договору:
24.02.2022 11:52 - 16.03.2022 11:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях9 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
50000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
35740, Україна, Рівненська область, селище міського типу Мізоч, вулиця Першого Травня, будинок 13
На карті
Інформація про скасування
Номер:
5bc621b1be634955905084973b046613
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Зміна обсягів закупівлі
Дата опублікування:
25.01.2022 11:16
Дата виконання:
25.01.2022 11:16
Статус:
Скасовано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 24.02.2022 11:52 - 07.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Анна Мотузюк +380679246734 anna.motuziuk@ez.rv.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71-Б
Оскарження: 24.02.2022 11:52 - 07.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
225 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2022 11:52
Відповіді на вимоги
10
Документи
80
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
Пархомець Олена Володимирівна 380676414378 Olena.Parhomets@rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Грушевського академіка, буд.24
Початкова пропозиція
225 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
186 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
91
Скарги
0
Контракти
Номер:
d7dfbeb422ac446aa22c2be887cbe807
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-20-008240-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Анна Мотузюк +380679246734 anna.motuziuk@ez.rv.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71-Б
Номер договору:
7097-вц
Сума договору:
115 780.01 UAH з ПДВ
Сума договору:
96 483.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
07.03.2022 10:00
Статус:
Підписаний