-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-21-011070-b
Торги не відбулися
247 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 470.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 470.00 UAH
Номер:
b5c68dec13384ef2ba7d88d6f509c365
Внутрішній номер закупівлі:
13335021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-21-011070-b
Замовник:
Заклад дошкільної освіти "Малятко" Мізоцької селищної ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22566624
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, селище міського типу Мізоч, вулиця Першого Травня, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кулініч Олександр Васильович 380979690810 94kulinich.a@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
247 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 470.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2021 20:50 - 08.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2021 20:50 - 18.01.2022 18:00
Аукціон:
з 19.01.2022 13:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
55000 кіловат
Період постачання
19.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
35740, Україна, Рівненська область, селище міського типу Мізоч, вулиця Першого Травня, будинок 13
На карті