-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія з розподілом
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-004845-a
Завершена
585 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bb703983090f4c35bce096b47a58ef54
Внутрішній номер закупівлі:
27581603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-004845-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти "Малятко" Мізоцької селищної ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22566624
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, Здолбунівський р-н, селище міського типу Мізоч, вулиця Першого Травня, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гочмановська Тетяна Володимирівна 380961528623 tanya_g2710@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
585 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2025 10:41 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2025 10:41 - 24.12.2025 00:00
Аукціон:
з 24.12.2025 12:07
Період кваліфікації:
24.12.2025 00:00 - 27.12.2025 12:44
Період завантаження договору:
02.01.2026 00:00 - 12.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴585 000.00 Електрична енергія з розподілом