-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-05-15-004433-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29236139
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2026-05-13-011464-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29213964
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-15-018103-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27569945
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-05-000716-a
- Дата створення : 05.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23527260
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2024-11-12-008278-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23217793
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2024-10-30-002231-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23069909
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-01-004836-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19859212
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2023-09-14-001472-a
- Дата створення : 14.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18964160
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2023-06-23-004222-a
- Дата створення : 23.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18219641
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-11-28-007343-a
- Дата створення : 28.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16011213
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія ...- ID: UA-2022-11-03-002576-a
- Дата створення : 03.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15752833
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-05-18-004850-a
- Дата створення : 18.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14628958
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-05-18-004716-a
- Дата створення : 18.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14628824
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-26-004884-b
- Дата створення : 26.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12728029
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-16-004400-c
- Дата створення : 16.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12507926
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" ЄДРПОУ: 02215420ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -