-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-011464-a
Торги відмінено
270 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
eb99ade728a14001aa1c14724a76cce9
Внутрішній номер закупівлі:
29213964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-011464-a
Замовник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, селище Качанівка, вул.Музейна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кураш Тетяна Віталіївна 380680699332 rrr.kachanivka.2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 16:10 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 16:10 - 21.05.2026 00:00
Аукціон:
з 21.05.2026 12:54
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a885dd4ae6c149bcb621fc38a10f9a06
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
у зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: в додатку 7 до тендерної документації «Перелік документів та /або інформації, що подаються учасником процедури закупівлі» зазначено постачання електричної енергії з 01.01.2025 р. по 31.12.2025 р. замість «до 31.12.2026 року» і вказані обсяги 146000 кВт/год. замість 32927 кВт/год.
Період оскарження:
14.05.2026 14:47 - 25.05.2026 00:00
Дата опублікування:
14.05.2026 14:47
Дата виконання:
25.05.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴270 000.00 Електрична енергія