• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: 332871af258c46429d79053e3b35dd5d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-13-013319-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
Замовник: Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 13.05.2026 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3801490 - Збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках
Сума270 000.00 UAH