• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія

Завершена

1 211 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 059.00 UAH
Номер: 588365b5630d4aa3a408900d8587a055
Внутрішній номер закупівлі: 23527260
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-05-000716-a   
Замовник: Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
Контактна особа: Кураш Тетяна Віталіївна 380680699332 rrr.kachanivka.2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 211 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.12.2024 08:54 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2024 08:54 - 13.12.2024 00:00
Аукціон: 13.12.2024 14:13 - 13.12.2024 14:42
Період кваліфікації: 13.12.2024 14:42 - 17.12.2024 08:59
Період завантаження договору: 23.12.2024 00:00 - 02.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 211 800.00 Електрична енергія