-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 211 800.00
UAH
Номер:
09b721d6413e4c5784071f7f2d33586e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-04-022113-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, с. Качанівка, Прилуцький район с. Качанівка, вул. Глінки,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, с. Качанівка, Прилуцький район с. Качанівка, вул. Глінки,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 211 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
04.12.2024 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 211 800.00 UAH