-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-28-007343-a
Завершена
846 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 460.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 460.00 UAH
Номер:
83175ee6a0c84ab9931a09a0c69f9411
Внутрішній номер закупівлі:
16011213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-28-007343-a
Замовник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, с. Качанівка, Прилуцький район, вул. Глінки,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кураш Тетяна Віталіївна 380680699332 rrr.kachanivka.2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
846 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2022 13:09 - 03.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2022 13:09 - 06.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
06.12.2022 00:02 - 08.12.2022 10:03
Період завантаження договору:
14.12.2022 00:00 - 24.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴846 000.00 Електрична енергія