-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
846 000.00
UAH
Номер:
1306f3f4149044868135a7b8c512e24d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-28-003148-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, с. Качанівка, Прилуцький район, вул. Глінки,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, с. Качанівка, Прилуцький район, вул. Глінки,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
846 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Закупівля електричної енергії проводиться на 2023 рік
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
28.11.2022 12:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума846 000.00 UAH