-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-018103-a
Завершена
665 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ae720eae08094163b40facbe689ffcd9
Внутрішній номер закупівлі:
27569945
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-018103-a
Замовник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, селище Качанівка, вул.Музейна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кураш Тетяна Віталіївна 380680699332 rrr.kachanivka.2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
665 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 15:55 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 15:55 - 23.12.2025 00:00
Аукціон:
23.12.2025 15:41 - 23.12.2025 16:04
Період кваліфікації:
23.12.2025 16:04 - 24.12.2025 10:18
Період завантаження договору:
30.12.2025 00:00 - 09.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴665 000.00 Електрична енергія