-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
665 000.00
UAH
Номер:
1952d2f0d1d141e6a8f5dc388d682baf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-15-020191-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, селище Качанівка, вул.Музейна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, селище Качанівка, вул.Музейна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
665 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.12.2025 15:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3800000 - Міністерство культури та стратегічних комунікацій України
Сума665 000.00 UAH