-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-004836-a
Завершена
934 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 672.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 672.00 UAH
Номер:
bd9bf874531f40629e09b08085ea6125
Внутрішній номер закупівлі:
19859212
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-004836-a
Замовник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, с. Качанівка, Прилуцький район, вул. Глінки,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кураш Тетяна Віталіївна 380680699332 rrr.kachanivka.2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
934 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 11:32 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 11:32 - 09.12.2023 00:00
Аукціон:
11.12.2023 14:06 - 11.12.2023 14:29
Період кваліфікації:
11.12.2023 14:29 - 12.12.2023 09:31
Період завантаження договору:
18.12.2023 00:00 - 28.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴934 400.00 Електрична енергія