-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
934 400.00
UAH
Номер:
f20a95d5cda24136a78067ec1b6440c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-01-002537-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, с. Качанівка, Прилуцький район, вул. Глінки,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний історико-культурний заповідник "Качанівка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02215420
-
Адреса:
16735, Україна, Чернігівська область, с. Качанівка, Прилуцький район, вул. Глінки,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
934 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
01.12.2023 11:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума934 400.00 UAH