-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедич...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 33715 - Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя кераміка–поліетилен (НК 031:2024 код P090899 - ПРОТЕЗИ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-05-26-002571-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29335989
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплан...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплантати, НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ)
- ID: UA-2025-12-02-017192-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27362884
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедич...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P091203 - Спиці для фіксації кістки); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P091203 - Спиці для фіксації кістки); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P09120301 - Спиці Кіршнера); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P09120301 - Спиці Кіршнера).
- ID: UA-2025-10-20-010449-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26816203
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедич...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 33715 - Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя кераміка–поліетилен
- ID: UA-2025-08-26-002958-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26239139
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Обладнання для ост...×-
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Обладнання для остеосинтезу, НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання;НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса
- ID: UA-2023-11-16-011349-a
- Дата створення : 16.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19663424
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Спиці- ID: UA-2016-05-27-000209-c
- Дата створення : 27.05.16
- Внутрішній номер закупівлі: 117502
КП "Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова"" ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 33183000-6 Протезно-ортопедичні виробиЗавершена -