-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 33715 - Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя кераміка–поліетилен
Тендер Prozorro UA-2025-08-26-002958-a
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами
Завершена
934 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 670.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 670.00 UAH
Номер:
b165c805f448478b81abbd3fba980fc1
Внутрішній номер закупівлі:
26239139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-26-002958-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трегубова Наталія Сергіївна 380562339500 tender.dnepr@ukr.net http://www.m.mechnikova.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
934 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.08.2025 10:55 - 31.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2025 10:55 - 03.09.2025 17:00
Аукціон:
04.09.2025 15:50 - 04.09.2025 16:13
Період кваліфікації:
04.09.2025 16:13 - 16.09.2025 14:22
Період завантаження договору:
22.09.2025 00:00 - 02.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴934 000.00 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 33715 - Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя кераміка–поліетилен