-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплантати, НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ)
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-017192-a
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами
Завершена
337 383.30
UAH з ПДВ
Номер:
9a53e7848ec84f3994f885b36b81f3ae
Внутрішній номер закупівлі:
27362884
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-017192-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трегубова Наталія Сергіївна 380562339500 tender.dnepr@ukr.net http://www.m.mechnikova.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
337 383.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 16:27 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 16:27 - 10.12.2025 17:00
Аукціон:
з 11.12.2025 11:08
Період кваліфікації:
10.12.2025 17:00 - 12.12.2025 15:15
Період завантаження договору:
18.12.2025 00:00 - 28.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴337 383.30 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплантати, НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ)