-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплантати, НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ)
Оголошено тендер
337 383.30
UAH
Номер:
94ad1c36860d4da28e977504fccdcaf2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-02-020651-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
337 383.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Ортопедичні імплантати, НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ); НК 024:2023 код 47967 - Імплантат кісткового матриксу композитний (НК 031:2024 код P900401 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАМІЩЕННЯ КІСТОК І СУХОЖИЛЬ)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.12.2025 15:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описнадходження від НСЗУ та власних коштів
Сума337 383.30 UAH