-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Обладнання для остеосинтезу, НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання;НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса
Тендер Prozorro UA-2023-11-16-011349-a
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами
Завершена
1 226 596.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 133.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 133.00 UAH
Номер:
778318cc5cac40e7bf1ba462532eadb1
Внутрішній номер закупівлі:
19663424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-16-011349-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трегубова Наталія Сергіївна 380562339500 tender.dnepr@ukr.net http://www.m.mechnikova.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 226 596.75 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2023 14:34 - 21.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2023 14:34 - 24.11.2023 17:00
Період кваліфікації:
24.11.2023 17:03 - 28.11.2023 14:39
Період завантаження договору:
04.12.2023 00:00 - 14.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 226 596.75 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Обладнання для остеосинтезу, НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання;НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 35647 - Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса; НК 024:2023 код 58340