-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 33715 - Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя кераміка–поліетилен (НК 031:2024 код P090899 - ПРОТЕЗИ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА – ІНШЕ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-002571-a
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами
Завершена
677 916.65
UAH з ПДВ
Номер:
73822b08599f47a2acf5bd5d4a4518e0
Внутрішній номер закупівлі:
29335989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-002571-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трегубова Наталія Сергіївна 380562339500 tender.dnepr@ukr.net http://www.m.mechnikova.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
677 916.65 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 10:21 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2026 10:21 - 03.06.2026 17:00
Аукціон:
з 04.06.2026 11:49
Період кваліфікації:
03.06.2026 17:00 - 09.06.2026 16:16
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴677 916.65 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 33715 - Ендопротез кульшового суглоба повний з парою тертя кераміка–поліетилен (НК 031:2024 код P090899 - ПРОТЕЗИ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА – ІНШЕ)