-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P091203 - Спиці для фіксації кістки); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P091203 - Спиці для фіксації кістки); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P09120301 - Спиці Кіршнера); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P09120301 - Спиці Кіршнера).
Тендер Prozorro UA-2025-10-20-010449-a
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами
Завершена
258 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
31b718c91f824bfabd3f0906fa706731
Внутрішній номер закупівлі:
26816203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-20-010449-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Приходько Олена Геннадіївна 380562339500 tender.dnepr.po@ukr.net http://www.m.mechnikova.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
258 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2025 14:54 - 25.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2025 14:54 - 28.10.2025 17:00
Аукціон:
з 29.10.2025 12:58
Період кваліфікації:
28.10.2025 17:00 - 03.11.2025 09:46
Період завантаження договору:
09.11.2025 00:00 - 19.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 440.00 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P091203 - Спиці для фіксації кістки); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P091203 - Спиці для фіксації кістки); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P09120301 - Спиці Кіршнера); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P09120301 - Спиці Кіршнера).