• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, Протезно-ортопедичні вироби, НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P091203 - Спиці для фіксації кістки); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P091203 - Спиці для фіксації кістки); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P09120301 - Спиці Кіршнера); НК 024:2023 код 58340 - Спиця для системи внутрішньої фіксації кістково-реберного каркаса (НК 031:2024 код P09120301 - Спиці Кіршнера).

Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами

Завершена

258 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.10.2025 14:54 - 25.10.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим