-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5 ) (НК...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5 ) (НК 031:2024 C90010301/ СИСТЕМИ МЕХАНІЧНОГО ГЕМОСТАЗУ (ВКЛЮЧНО З ОДНОРАЗОВИМ ТУРНІКЕТОМ)
- ID: UA-2026-09-01-009537-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256366
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код за ДК 021:2015: 33180000...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код за ДК 021:2015: 33180000-5 ( НК 024:2023 : 17643 - ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНІ МЕМБРАННІ ОКСИГЕНАТОРИ 62085 Контур екстракорпоральної серцево-легеневої допоміжної системи)
- ID: UA-2026-08-31-010175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243445
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК 024:2023: 60242 Біопротез серцевого аортального клапана; НК 031:2024 - P070301 – Біологічні клапани серця)
- ID: UA-2026-08-21-008189-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30160166
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК 024:2023 - 35281 - Протез кровоносної судини синтетичний)
- ID: UA-2026-08-18-012059-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30121915
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33182000-9) (602...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33182000-9) (60240 - Протез серцевого аортального клапана двостулковий; НК 031:2024 P0703020399 МЕХАНІЧНІ ДВОСТУЛКОВІ КЛАПАНИ СЕРЦЯ – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-08-18-011087-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30120971
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5 ) (НК...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5 ) (НК 031:2024 C030199 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ШТУЧНОГО І ДОПОМІЖНОГО КРОВООБІГУ – ІНШЕ))
- ID: UA-2026-08-13-004569-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30074512
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015-33180000-5) (НК 0...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015-33180000-5) (НК 024:2023: 45578 Кільце для анулопластики мітрального/тристулкового клапана, НК 031:2024: P07030499 КІЛЬЦЯ ДЛЯ КЛАПАНІВ СЕРЦЯ – ІНШЕ)
- ID: UA-2026-08-05-001176-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29994392
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Протези судинні: біфуркаційний, венозний/артеріальний/лімфатичний, дакрон з колагеном, Ø22...×-
Протези судинні: біфуркаційний, венозний/артеріальний/лімфатичний, дакрон з колагеном, Ø22 мм, 500 мм, товщина 0,49 мм, індикатор скручування, утримування швів 3,37 кг, міцність 32,7 кг, розтяг 6,8%, водонепроникність ≤5 мл·см⁻²·хв⁻¹
- ID: UA-2026-08-03-010216-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978663
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК 024:2023 - 35281 - Протез кровоносної судини синтетичний)
- ID: UA-2026-07-28-011399-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933956
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій (ДК 021:2015: 33180000-5) (код НК 024:20...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій (ДК 021:2015: 33180000-5) (код НК 024:2023- 35224 Електрокардіостимулятор зовнішній, інвазивний, код НК 031:2024 - Z120506 Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали – Неімлантовані кардіостимулятори)
- ID: UA-2026-07-28-003760-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29926312
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій (ДК 021:2015: 33180000-5) (код НК 024:20...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій (ДК 021:2015: 33180000-5) (код НК 024:2023- 35224 Електрокардіостимулятор зовнішній, інвазивний, код НК 031:2024 - Z120506 Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали – Неімлантовані кардіостимулятори)
- ID: UA-2026-07-28-001210-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29923772
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК 024:2023 3...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій (ДК 021:2015: 33180000-5) (НК 024:2023 34999 – Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування; 58905 – Картридж з карбонатом натрію для очищення системи гемодіалізу/НК 031:2024 F020102 – Артеріовенозний діалізний контур, дві голки; Z12099085 – Різні інструменти для нефрології і гемодіалізу – витратні матеріали)
- ID: UA-2026-06-30-002564-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685751
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК 024:2023: 58091 – Набір дл...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК 024:2023: 58091 – Набір для аферезу; 45815 - Розчин для цитратної антикоагуляції; 61616 – Розчин для гемодіалізу; НК 031:2024: F9080 Пристрої для діалізу – інші аксесуари; Z12099006 – Препарати для приготування діалізного розчину)
- ID: UA-2026-06-10-010838-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29498197
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015 33180000-5)...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015 33180000-5) (НК 024:2023: 61674 — Набір компонентів для системи гемодіалізу/ гемофільтрації)
- ID: UA-2026-05-08-012021-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29169609
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015 – 33180000-5) (Ко...×-
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015 – 33180000-5) (Код НК 024:2023 – 61616 Розчин для гемодіалізу; Код НК 031:2024 – F040102 Розчини, стерильні концентрати для діалізу, лужні)
- ID: UA-2026-03-31-008379-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28779570
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена