-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК 024:2023: 58091 – Набір для аферезу; 45815 - Розчин для цитратної антикоагуляції; 61616 – Розчин для гемодіалізу; НК 031:2024: F9080 Пристрої для діалізу – інші аксесуари; Z12099006 – Препарати для приготування діалізного розчину)
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-010838-a
Завершена
1 881 862.50
UAH з ПДВ
Номер:
400e7fd5e10e4a3985095f8bd628aab3
Внутрішній номер закупівлі:
29498197
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-010838-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Тимченко +380442916171 tcheart@ukr.net http://www.heart.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 881 862.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 15:38 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 15:38 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 12:19
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 25.06.2026 12:32
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 881 862.50 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК 024:2023: 58091 – Набір для аферезу; 45815 - Розчин для цитратної антикоагуляції; 61616 – Розчин для гемодіалізу; НК 031:2024: F9080 Пристрої для діалізу – інші аксесуари; Z12099006 – Препарати для приготування діалізного розчину)