• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК 024:2023: 58091 – Набір для аферезу; 45815 - Розчин для цитратної антикоагуляції; 61616 – Розчин для гемодіалізу; НК 031:2024: F9080 Пристрої для діалізу – інші аксесуари; Z12099006 – Препарати для приготування діалізного розчину)

Оголошено тендер

1 881 862.50 UAH
Номер: 216ea0b2b5494f5d821316544d8e6dca
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-10-013258-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
Очікувана вартість: 1 881 862.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (НК 024:2023: 58091 – Набір для аферезу; 45815 - Розчин для цитратної антикоагуляції; 61616 – Розчин для гемодіалізу; НК 031:2024: F9080 Пристрої для діалізу – інші аксесуари; Z12099006 – Препарати для приготування діалізного розчину)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Дата опублікування: 10.06.2026 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 881 862.50 UAH