-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код за ДК 021:2015: 33180000-5 ( НК 024:2023 : 17643 - ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНІ МЕМБРАННІ ОКСИГЕНАТОРИ 62085 Контур екстракорпоральної серцево-легеневої допоміжної системи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010175-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
895 579.44
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
03
год
53
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b71b3fac72124f04aee9890a9af48cfc
Внутрішній номер закупівлі:
30243445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010175-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Тимченко +380442916171 tcheart@ukr.net http://www.heart.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
895 579.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:21 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴895 579.44 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код за ДК 021:2015: 33180000-5 ( НК 024:2023 : 17643 - ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНІ МЕМБРАННІ ОКСИГЕНАТОРИ 62085 Контур екстракорпоральної серцево-легеневої допоміжної системи)