-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код за ДК 021:2015: 33180000-5 ( НК 024:2023 : 17643 - ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНІ МЕМБРАННІ ОКСИГЕНАТОРИ 62085 Контур екстракорпоральної серцево-легеневої допоміжної системи)
Оголошено тендер
958 270.00
UAH
Номер:
20ac3eed58364c6eb7640d8e28e39d04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012408-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
958 270.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму,
код за ДК 021:2015: 33180000-5 ( НК 024:2023 : 17643 - ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНІ МЕМБРАННІ ОКСИГЕНАТОРИ
62085 Контур екстракорпоральної серцево-легеневої допоміжної системи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Дата опублікування:
31.08.2026 16:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума958 270.00 UAH