-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015 – 33180000-5) (Код НК 024:2023 – 61616 Розчин для гемодіалізу; Код НК 031:2024 – F040102 Розчини, стерильні концентрати для діалізу, лужні)
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-008379-a
Завершена
549 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
8c242b6df20847f69193cb6904f166e5
Внутрішній номер закупівлі:
28779570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-31-008379-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Тимченко +380442916171 tcheart@ukr.net http://www.heart.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
549 980.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 15:32 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2026 15:32 - 08.04.2026 00:00
Аукціон:
з 08.04.2026 13:54
Період кваліфікації:
08.04.2026 00:00 - 09.04.2026 14:53
Період завантаження договору:
15.04.2026 00:00 - 25.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴549 980.00 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015 – 33180000-5) (Код НК 024:2023 – 61616 Розчин для гемодіалізу; Код НК 031:2024 – F040102 Розчини, стерильні концентрати для діалізу, лужні)