-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015 – 33180000-5) (Код НК 024:2023 – 61616 Розчин для гемодіалізу; Код НК 031:2024 – F040102 Розчини, стерильні концентрати для діалізу, лужні)
Оголошено тендер
549 980.00
UAH
Номер:
3283b415ad864207ba792913e40b3df5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-31-009933-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
549 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015 – 33180000-5) (Код НК 024:2023 – 61616 Розчин для гемодіалізу; Код НК 031:2024 – F040102 Розчини, стерильні концентрати для діалізу, лужні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Дата опублікування:
31.03.2026 15:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума549 980.00 UAH