-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015-33180000-5) (НК 024:2023: 45578 Кільце для анулопластики мітрального/тристулкового клапана, НК 031:2024: P07030499 КІЛЬЦЯ ДЛЯ КЛАПАНІВ СЕРЦЯ – ІНШЕ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-001176-a
Завершена
31 775.70
UAH без ПДВ
Номер:
8c5283cb7cb94e3aa358779db253ef95
Внутрішній номер закупівлі:
29994392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-001176-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Тимченко +380442916171 tcheart@ukr.net http://www.heart.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 775.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 09:39 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 09:39 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 12:10
Період кваліфікації:
13.08.2026 00:00 - 17.08.2026 10:25
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 775.70 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015-33180000-5) (НК 024:2023: 45578 Кільце для анулопластики мітрального/тристулкового клапана, НК 031:2024: P07030499 КІЛЬЦЯ ДЛЯ КЛАПАНІВ СЕРЦЯ – ІНШЕ)