-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015-33180000-5) (НК 024:2023: 45578 Кільце для анулопластики мітрального/тристулкового клапана, НК 031:2024: P07030499 КІЛЬЦЯ ДЛЯ КЛАПАНІВ СЕРЦЯ – ІНШЕ)
Оголошено тендер
34 000.00
UAH
Номер:
f363f49fa74a43ff83314ca467c7ec2a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-001440-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
34 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (ДК 021:2015-33180000-5) (НК 024:2023: 45578 Кільце для анулопластики мітрального/тристулкового клапана, НК 031:2024: P07030499 КІЛЬЦЯ ДЛЯ КЛАПАНІВ СЕРЦЯ – ІНШЕ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Дата опублікування:
05.08.2026 09:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума34 000.00 UAH