-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015 33180000-5) (НК 024:2023: 61674 — Набір компонентів для системи гемодіалізу/ гемофільтрації)
Тендер Prozorro UA-2026-05-08-012021-a
Завершена
231 548.00
UAH з ПДВ
Номер:
fadcf43ed6534feaa7e24e05a7aacdbb
Внутрішній номер закупівлі:
29169609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-08-012021-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Тимченко +380442916171 tcheart@ukr.net http://www.heart.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
231 548.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2026 16:09 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2026 16:09 - 18.05.2026 00:00
Аукціон:
з 18.05.2026 11:46
Період кваліфікації:
18.05.2026 00:00 - 20.05.2026 16:15
Період завантаження договору:
26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴231 548.00 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015 33180000-5) (НК 024:2023: 61674 — Набір компонентів для системи гемодіалізу/ гемофільтрації)