-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015 33180000-5) (НК 024:2023: 61674 — Набір компонентів для системи гемодіалізу/ гемофільтрації)
Оголошено тендер
231 548.00
UAH
Номер:
0f451f46f69c4980ac253c9210ce5bac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-014371-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
231 548.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (код ДК 021:2015 33180000-5) (НК 024:2023: 61674 — Набір компонентів для системи гемодіалізу/ гемофільтрації)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Дата опублікування:
08.05.2026 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума231 548.00 UAH