-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки; Інтерферентний гвин...×-
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки; Інтерферентний гвинт (НК 024:2023: 47030 - Штучні зв'язки; НК 024:2023: P09120605); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023: 45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; НК 024:2023: P09120102) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2026-06-16-013650-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29557483
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апарат Ілізарова: з нержавіючої сталі, 1/2 кільця Ø160 мм 8 шт., спицефіксатори з прорізом...×-
Апарат Ілізарова: з нержавіючої сталі, 1/2 кільця Ø160 мм 8 шт., спицефіксатори з прорізом 6 шт., шпильки М6 Ø6 мм L100–200 мм 12 шт., болти та гайки М6/М8 130 шт., спиці Ø3 мм 3 шт., стрижнетримачі 8 шт; Апарат Ілізарова: нержавіюча сталь, півкільце 1/2 діаметром 200 мм 1 шт, шпильки М6 довжиною 100 150 200 мм по 4 шт, болти М6 10 мм 10 шт, гайки М6 100 шт, конічний самонарізний стрижень 8 мм, стрижні Шанца титан Ø6–8 мм 8 шт, стрижнетримачі 8 шт (НК 024:2023: 35647 Система зовнішньої ортопедичної фіксації багаторазового використання; НК 031:2024: P09120499) за кодом ДК 021:2015:33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2026-06-08-010245-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29468837
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пластина великогомілкова дистально-медіальна та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Пр...×-
Пластина великогомілкова дистально-медіальна та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Праве, отв. пл. Комб., L:пл. 111-279 мм, Ø отв. 3,5 мм, Ø гв. бл.3,5 мм, Ø гв. корт. 3,5 мм, кіл. отв. 4-15, L:гв. бл. 10-130, L:гв. корт. 10-120 (НК 024:2023: 61574 Набір медичних виробів для фіксування перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний; НК 031:2024: P09120599); Стрижень для інтрамедулярного остеосинтезу великогомілкової кістки - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 8 мм, Ø макс. ≥ 11мм; L мін. ≤ 285 мм, L макс. ≥ 375 мм), гвинт - 4 шт. (L мін. ≤ 35 мм, L макс. ≥ 70 мм), заглушка (або компресійний гвинт) - 1 шт. (НК 024:2023: 32854 Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 031:2024: P09120201); Стрижень інтрамедулярний плечовий - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 7 мм, Ø макс. ≥ 9 мм; L мін. ≤ 200 мм, L макс. ≥ 280 мм), гвинт - 4 шт. (L мін. ≤ 35 мм, L макс. ≥ 70 мм), заглушка (або компресійний гвинт) - 1 шт. (НК 024:2023: 32854 Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 031:2024: P09120201); Пластина для дистального відділу променевої кістки та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Праве, отв. пл. Комб., L:пл. 50-110 мм, Ø отв. 2,4/2,7 мм, Ø гв. бл.2,4 мм, Ø гв. корт. 2,4 мм, кіл. отв. 2-8, L:гв. бл. 6-30, L:гв. корт. 6-40 (НК 024:2023: 61574 Набір медичних виробів для фіксування перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний; НК 031:2024: P09120599) за кодом ДК 021:2015:33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2026-06-04-007069-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29437234
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пластина дистальна-латеральна плечова та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Ліве, отв...×-
Пластина дистальна-латеральна плечова та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Ліве, отв. пл. Комб., L:пл. 65-208 мм,Øотв.3,5 мм та 2,7 мм,Øгв. бл.3,5 мм та 2,7 мм,Øгв. корт. 3,5 мм та 2,7 мм, кіл. отв.3-14, L:гв. бл. 10-130, L:гв. корт.10-120; Пластина для дистального відділу променевої кістки та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Праве, отв. пл. Комб., L:пл. 50-110 мм, Ø отв. 2,4/2,7 мм, Ø гв. бл.2,4 мм, Ø гв. корт. 2,4 мм, кіл. отв. 2-8, L:гв. бл. 6-30, L:гв. корт. 6-40; Пластина великогомілкова дистально-медіальна та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Праве, отв. пл. Комб., L:пл. 116-246 мм, Ø отв. 3,5 мм, Ø гв. бл.3,5 мм, Ø гв. корт. 3,5 мм, кіл. отв. 4-14, L:гв. бл. 10-130, L:гв. корт. 10-120; Пластина дистальна-латеральна плечова та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Праве, отв. пл. Комб., L:пл. 122-302 мм, Ø отв. 3,5 мм, Ø гв. бл.3,5 мм, Ø гв. корт. 3,5 мм, кіл. отв. 4-14, L:гв. бл. 10-130, L:гв. корт. 10-120; Пластина для ключиці S-подібна та комплект гвинтів: 4 блок. та 2 кортик., Праве, отв. пл. Комб., L:пл. 78-134 мм, Ø отв. 3,5 мм, Ø гв. бл.3,5 мм, Ø гв. корт. 3,5 мм, кіл. отв. 5-9, L:гв. бл. 10-130, L:гв. корт. 10-120; Пластина для фалангів пальців Y-подібна та комплект гвинтів: 4 блок. та 2 кортик., Універс., отв. пл. Комб., L:пл. 38,4-60 мм, Ø отв. 2,4/2,7 мм, Ø гв. бл.2,4 мм, Ø гв. корт. 2,4 мм, кіл. отв. 4-7, L:гв. бл. 6-50, L:гв. корт. 6-40; Проксимально-латеральна L-подібна великогомілкова LCP-пластина та комп. гв.: 8 блок. та 4 кортик., Праве, отв. пл. Комб., L:пл. 80,8-262,8 мм,Øотв.4,5 мм та 5,0 мм,Øгв. бл.5,0 мм,Øгв. корт. 4,5 мм, кіл. отв.4-18, L:гв. бл. 10-120, L:гв. корт.10-130; П’яткова пластина – 1 шт. та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Праве, отв. пл. Комб., L:пл. 69-76 мм, Ø отв. 3,5 мм, Ø гв. бл.3,5 мм, Ø гв. корт. 3,5 мм, кіл. отв. 15-15, L:гв. бл. 10-130, L:гв. корт. 10-120 (НК 024:2023: 61574 Набір медичних виробів для фіксування перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний; НК 031:2024: P09120599); Стрижень інтрамедулярний плечовий - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 7 мм, Ø макс. ≥ 8 мм; L мін. ≤ 200 мм, L макс. ≥ 280 мм), гвинт - 4 шт. (L мін. ≤ 35 мм, L макс. ≥ 70 мм), заглушка (або компресійний гвинт) - 1 шт.; Стрижень стегновий ретроградний (або аналог) - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 10 мм, Ø макс. ≥ 12 мм; L мін. ≤ 200 мм, L макс. ≥ 240 мм), гвинт - 4 шт. (L мін. ≤ 40 мм, L макс. ≥ 80 мм), заглушка (або компресійний гвинт) - 1 шт., гвинт-стяжка - 1 шт.; Стрижень для інтрамедулярного остеосинтезу великогомілкової кістки - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 8 мм, Ø макс. ≥ 11мм; L мін. ≤ 285 мм, L макс. ≥ 375 мм), гвинт - 4 шт. (L мін. ≤ 35 мм, L макс. ≥ 70 мм), заглушка (або компресійний гвинт) - 1 шт.; Стрижень антиротаційний для проксимального відділу стегнової кістки - 1 шт. (правий, Ø мін. ≤ 10 мм, Ø макс. ≥ 12 мм; L мін. ≤ 240 мм), гвинт - 2 шт. (L мін. ≤ 40 мм, L макс. ≥ 80 мм), заглушка - 1 шт., лезо для ПФНА /фіксуючий гвинт; Стрижень гомілково-ступеневого суглобу - 1 шт. (правий, Ø мін. ≤ 10 мм, Ø макс. ≥ 12 мм; L макс. ≥ 200 мм), гвинт - 2 шт. (L мін. ≤ 40 мм, L макс. ≥ 100 мм), заглушка - 1 шт., спіральне лезо - 1 шт., заглушка для спірального леза - 1 шт. (НК 024:2023: 32854 Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується; НК 031:2024: P09120201); Пластина для проксимального відділу плечової кістки та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Універс., отв. пл. Комб., L:пл. 93,8-117,8 мм, Ø отв. 3,5 мм, Ø гв. бл.3,5 мм, Ø гв. корт. 3,5 мм, кіл. отв. 3-5, L:гв. бл. 10-130, L:гв. корт. 10-120; Пластина великогоміл. проксим.-латер. та комплект гвинтів: 8 блок. та 4 кортик., Ліве, отв. пл. Комб., L:пл. 105-345 мм,Øотв.4,5 мм та 5,0 мм,Øгв. бл.5,0 мм,Øгв. корт. 3,5 мм та 2,4/2,7 мм, кіл. отв.3-15, L:гв. бл. 10-120, L:гв. корт.10-130 (НК 024:2023: 61574 Набір медичних виробів для фіксування перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний; НК 031:2024: P09120599) за кодом ДК 021:2015:33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2026-05-28-012336-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29375826
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект трубок для гемодіалізу одноразового застосування (Код НК 024:2023:61674 - Набір к...×-
Комплект трубок для гемодіалізу одноразового застосування (Код НК 024:2023:61674 - Набір компонентів для системи гемодіалізу/ гемофільтрації; НК 031:2024: F900202); Стерильний бікарбонатний розчин для гемодіалізу з вмістом калію 2 mmol/l (Код НК 024:2023:61616 - Розчин для гемодіалізу); Мішок для збору фільтрату (Код НК 024:2023:58868 - Мішок для збирання зайвої рідини з екстракорпорального контуру нестерильний; НК 031:2024: F90040101) за кодом ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2026-04-02-013324-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28810708
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення...×-
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015: 33180000 – 5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2025-09-16-009479-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26449129
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система для транспедикулярної фіксації хребта (6 гвинтів): гвинт - 6 шт., балка - 2 шт., г...×-
Система для транспедикулярної фіксації хребта (6 гвинтів): гвинт - 6 шт., балка - 2 шт., гайка - 6 шт., попер. стяж.-1 шт., коль. анод.гв.,мін/макс Ø гв.:4,5|7, мін/макс L: гв. 25|80, мін/макс L: балки:50|1000, мін/макс L: попер. ст.:40|120; Система для транспедикулярної фіксації хребта (10 гвинтів): гвинт -10 шт., балка - 2 шт., гайка -10 шт., попер. стяж.- 2 шт., коль. анод.гв.,мін/макс Ø гв.:4,5|7, мін/макс L: гв. 25|80, мін/макс L: балки:50|1000, мін/макс L: попер. ст.:40|120 (НК 024:2023: 61325 Система внутрішнього спінального фіксування за допомогою кісткових гвинтів нестерильна); Кейдж шийного відділу хребта(висота: 4 мм), (Титан або сплав,Поліефірефіркетон), порожнини розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, лордотична форма, стандартна модифікація, стопорні гвинти; Міжхребцеві кейджі: Лордотичний, Для шийного відділу, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, порожнина для розміщення аутологічного трансплантату, Висота: 5.0 мм, стопорні гвинти, Модифікація низькопрофільного кейджу: Стандарт; Кейдж шийного відділу хребта(висота: 7 мм), (Титан або сплав,Поліефірефіркетон), порожнини розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, лордотична форма, стандартна модифікація, стопорні гвинти; Міжхребцевий кейдж (висота: 8 мм, довжина: 10 мм, ширина: 20 мм), поперековий відділ, ПЕЕК, порожнини для розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, клиноподібна форма, індивідуальна упаковка; Міжхребцевий кейдж (висота: 8 мм, довжина: 10 мм, ширина: 25 мм), поперековий відділ, ПЕЕК, порожнини для розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, клиноподібна форма, індивідуальна упаковка; Міжхребцевий кейдж (висота: 10 мм, довжина: 10 мм, ширина: 25 мм), поперековий відділ, ПЕЕК, порожнини для розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, клиноподібна форма, індивідуальна упаковка; Міжхребцевий кейдж (висота: 12 мм, довжина: 10 мм, ширина: 25 мм), поперековий відділ, ПЕЕК, порожнини для розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, клиноподібна форма, індивідуальна упаковка (НК 024:2023: 60847 Кейдж для спондилодезу полімерний стерильний) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 – Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2025-08-15-010359-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26157886
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя (НК 024:2023:...×-
Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя (НК 024:2023: 33181- Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен); Ендопротез колінного суглобу без збереження задньої хрестоподібної зв’язки з можливістю під єднання тібіального стему та аугменту (33665 - Ендопротез колінного суглоба повний шарнірний); Ендопротез плечового суглоба повний (35670 - Ендопротез плечового суглоба повний); Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний (40124 - Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний); Якірний фіксатор РЕЕК з 2 нитками Fiber (45062 - Нерозмоктний анкер для кріплення м’яких тканин) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2025-08-11-011260-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26108136
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення...×-
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015: 33180000 – 5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2025-04-23-010712-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25094755
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрижень інтрамедулярний плечовий - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 7 мм, Ø макс. ≥ 8 мм; L...×-
Стрижень інтрамедулярний плечовий - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 7 мм, Ø макс. ≥ 8 мм; L мін. ≤ 200 мм, L макс. ≥ 280 мм), гвинт - 4 шт. (L мін. ≤ 35 мм, L макс. ≥ 70 мм), заглушка (або компресійний гвинт) - 1 шт.; Стрижень інтрамедулярний плечовий - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 7 мм, Ø макс. ≥ 9 мм; L мін. ≤ 200 мм, L макс. ≥ 280 мм), гвинт - 4 шт. (L мін. ≤ 35 мм, L макс. ≥ 70 мм), заглушка (або компресійний гвинт) - 1 шт.; Стрижень стегновий ретроградний (або аналог) - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 10 мм, Ø макс. ≥ 12 мм; L мін. ≤ 200 мм, L макс. ≥ 240 мм), гвинт - 4 шт. (L мін. ≤ 40 мм, L макс. ≥ 80 мм), заглушка (або компресійний гвинт) - 1 шт., гвинт-стяжка - 1 шт.; Стрижень для інтрамедулярного остеосинтезу великогомілкової кістки - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 8 мм, Ø макс. ≥ 11мм; L мін. ≤ 285 мм, L макс. ≥ 375 мм), гвинт - 4 шт. (L мін. ≤ 35 мм, L макс. ≥ 70 мм), заглушка (або компресійний гвинт) - 1 шт.; Стрижень антиротаційний для проксимального відділу стегнової кістки - 1 шт. (універсальний, Ø мін. ≤ 10 мм, Ø макс. ≥ 12 мм; L мін. ≤ 240 мм), гвинт - 2 шт. (L мін. ≤ 40 мм, L макс. ≥ 80 мм), заглушка - 1 шт., лезо для ПФНА /фіксуючий гвинт; Стрижень гомілково-ступеневого суглобу - 1 шт. (лівий, Ø мін. ≤ 10 мм, Ø макс. ≥ 12 мм; L макс. ≥ 200 мм), гвинт - 2 шт. (L мін. ≤ 40 мм, L макс. ≥ 100 мм), заглушка - 1 шт., спіральне лезо - 1 шт., заглушка для спірального леза - 1 шт. (НК 024:2023:32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується) за кодом ДК 021:2015:33180000-5
- ID: UA-2025-04-14-006512-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25007536
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки (НК 024:2023:47030-...×-
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки (НК 024:2023:47030- Штучні зв'язки); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023:45062 – Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді чипсів фракції (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді блоків (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2025-04-10-013197-a
- Дата створення : 10.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24985407
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування (Код НК 024:2023: 61674 - Набір ком...×-
Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування (Код НК 024:2023: 61674 - Набір компонентів для системи гемодіалізу/ гемофільтрації, що має площу поверхні 1,8 м²); Набір трубок для гемодіалізу одноразового застосування (Код НК 024:2023: 61674 - Набір компонентів для системи гемодіалізу/ гемофільтрації, що має площу поверхні 1,8 м²); Розчин для гемодіалізу (Код НК 024:2023: 61616 - Стерильний бікарбонатний розчин для гемодіалізу з вмістом калію 2 mmol/l); Розчин для цитратної антикоагуляції (Код НК 024:2023: 45815 - Розчин для регіональної антикоагуляції при постійній нирковій замісній терапії 4%); Розчин для гемодіалізу (Код НК 024:2023: 61616 - Стерильний бікарбонатний розчин для гемодіалізу з вмістом калію 2 mmol/l та вмістом кальцію 0 mmol/l); Пакет для збору фільтрата (Код НК 024:2023: 58868 - Мішок для збирання зайвої рідини з екстракорпорального контуру нестерильний 10 літрів) за кодом ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2025-02-10-015720-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24378893
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчин для цитратної антикоагуляції (Код НК 024:2023-45815 - Розчин для регіональної антик...×-
Розчин для цитратної антикоагуляції (Код НК 024:2023-45815 - Розчин для регіональної антикоагуляції при постійній нирковій замісній терапії 4%); Розчин для гемодіалізу (Код НК 024:2023-61616 - Стерильний бікарбонатний розчин для гемодіалізу з вмістом калію 2 mmol/l та вмістом кальцію 0 mmol/l); за кодом ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2024-12-12-020230-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23657500
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір для терапевтичного плазмаферезу (Код НК 024:2023-58091 Набір для аферезу) за кодом Д...×-
Набір для терапевтичного плазмаферезу (Код НК 024:2023-58091 Набір для аферезу) за кодом ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму.
- ID: UA-2024-11-29-014022-a
- Дата створення : 29.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23461715
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Міжхребцевий кейдж (висота: 5 мм, довжина: 16 мм, ширина: 13 мм), для шийного відділу, ПЕЕ...×-
Міжхребцевий кейдж (висота: 5 мм, довжина: 16 мм, ширина: 13 мм), для шийного відділу, ПЕЕК, порожнини для розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, клиноподібна форма, індивідуальна упаковка; Міжхребцевий кейдж (висота: 6 мм, довжина: 16 мм, ширина: 13 мм), для шийного відділу, ПЕЕК, порожнини для розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, клиноподібна форма, індивідуальна упаковка; Міжхребцевий кейдж (висота: 7 мм, довжина: 16 мм, ширина: 13 мм), для шийного відділу, ПЕЕК, порожнини для розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, клиноподібна форма, індивідуальна упаковка; Міжхребцевий кейдж (висота: 4 мм, довжина: 16 мм, ширина: 13 мм), для шийного відділу, ПЕЕК, порожнини для розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, клиноподібна форма, індивідуальна упаковка; Кейдж шийного відділу хребта(висота: 6 мм), (Титан або сплав,Поліефірефіркетон), порожнини розміщення аутологічного трансплантату, зубці на поверхні, рентгенконтрасні маркери, бічні отвори, лордотична форма, стандартна модифікація, стопорні гвинти (НК024:2023: 60847 - Кейдж для спондилодезу полімерний стерильний) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2024-11-28-014604-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23446372
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -