-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчин для цитратної антикоагуляції (Код НК 024:2023-45815 - Розчин для регіональної антикоагуляції при постійній нирковій замісній терапії 4%); Розчин для гемодіалізу (Код НК 024:2023-61616 - Стерильний бікарбонатний розчин для гемодіалізу з вмістом калію 2 mmol/l та вмістом кальцію 0 mmol/l); за кодом ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-020230-a
Завершена
80 399.80
UAH з ПДВ
Номер:
db4bd7a10661441394b87858e98ccb85
Внутрішній номер закупівлі:
23657500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-12-020230-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до рапорту ТВО начальника КАРІТ та Д (№ 19189 від 06.12.2024 року) є потреба у діалізних розчинах: Ci-ca dialysate K2 діалізна рідина для ПВГД у двукамерному мішку 5000 мл - 50 шт. та Sodium Citrate 4% 1500 ml (Розчин для регіональної антикоагуляції при постійній заміні) - 40 шт. (Розчин для цитратної антикоагуляції (Код НК 024:2023-45815 - Розчин для регіональної антикоагуляції при постійній нирковій замісній терапії 4%); Розчин для гемодіалізу (Код НК 024:2023-61616 - Стерильний бікарбонатний розчин для гемодіалізу з вмістом калію 2 mmol/l та вмістом кальцію 0 mmol/l); за кодом ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму)
Нагальна потреба у діалізних розчинах відповідно до рапорту ТВО начальника КАРІТ та Д обґрунтована тим, що у відділені детоксикації КАРІТ та Д перебувають двоє тяжких хворих, які перебувають на постійному ПВГД. Дня надання медичної допомоги хворим, які потребують ПВГД, відділення потребує додаткового забезпечення у діалізних розчинах. Наявні залишки по вищевказаним діалізним розчинам отримано у аптеці відділення медичного постачання, даної кількості лікарських засобів вистачить на 7-10 днів при наявній кількості хворих.
В електронному каталозі відсутні профілі для закупівлі необхідного товару шляхом запиту ціни постачальника, тому така закупівля не є можливою.
Орієнтовний строк укладення договору за результатом проведення процедури відкритих торгів з особливостями становить не менше 13 днів від дня оголошення закупівлі до дня укладення договору. Цей строк може бути більшим в залежності від проведення аукціону, надання 24-х годин на виправлення недоліків, строку подання документів переможця, поштового обігу та інших дій учасників закупівлі, що передбачені законодавством.
Враховуючи нагальну та невідкладну потребу КАРІТ та Д у діалізних розчинах їх закупівля через процедуру відкриті торги з особливостями може призвести до зриву поставленої задачі щодо лікування тяжких хворих військовослужбовців Збройних Сил України, які перебувають на лікуванні у військовій частині А4615.
Відтак є правові підстави для закупівлі товару без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на підставі підпункту 4 п.13 Особливостей.
Товар закупити у підприємства, яке спеціалізується на постачанні цього товару та має його в наявності.
Очікувана вартість:
80 399.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ci-Ca Dialysate K2 Діалізна рідина для ПВВГД чи ПВВГДФ с антикоагуляційним цитратом у двокамерному мішку, 5000 ml
×
-
НК 024:2023:
61616 Розчин для гемодіалізу
Кількість
50 штука
Період постачання
до 23.12.2024
Sodium Citrate 4% w/v Safe•Lock® Розчин для регіональної антикоагуляції при постійній нирковій замісній терапії, 1500 mL
×
-
НК 024:2023:
45815 Розчин для цитратної антикоагуляції
Кількість
40 штука
Період постачання
до 23.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФРЕЗЕНІУС МЕДИКАЛ КЕР УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33737695
-
Контактна особа:
+380443695602
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА будинок 9
Ціна пропозиції
80 399.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2024 17:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
87436c16602a4784823496233fd5ad3a
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-12-020230-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФРЕЗЕНІУС МЕДИКАЛ КЕР УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33737695
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА будинок 9
Номер договору:
320
Сума договору:
80 399.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
75 140.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
12.12.2024 14:00
Статус:
Виконаний