-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Розчин для цитратної антикоагуляції (Код НК 024:2023-45815 - Розчин для регіональної антикоагуляції при постійній нирковій замісній терапії 4%); Розчин для гемодіалізу (Код НК 024:2023-61616 - Стерильний бікарбонатний розчин для гемодіалізу з вмістом калію 2 mmol/l та вмістом кальцію 0 mmol/l); за кодом ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Оголошено тендер
80 399.80
UAH
Номер:
c3895711be204e70a5e2aa16af14d8c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-12-025386-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
80 399.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розчин для цитратної антикоагуляції (Код НК 024:2023-45815 - Розчин для регіональної антикоагуляції при постійній нирковій замісній терапії 4%); Розчин для гемодіалізу (Код НК 024:2023-61616 - Стерильний бікарбонатний розчин для гемодіалізу з вмістом калію 2 mmol/l та вмістом кальцію 0 mmol/l); за кодом ДК 021:2015 - 33180000-5 - Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Примітки:
Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
12.12.2024 17:02
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до рапорту ТВО начальника КАРІТ та Д (№ 19189 від 06.12.2024 року) є потреба у діалізних розчинах. Нагальна потреба у діалізних розчинах відповідно до рапорту ТВО начальника КАРІТ та Д обґрунтована тим, що у відділені детоксикації КАРІТ та Д перебувають двоє тяжких хворих, які перебувають на постійному ПВГД. Дня надання медичної допомоги хворим, які потребують ПВГД, відділення потребує додаткового забезпечення у діалізних розчинах. Наявні залишки по вищевказаним діалізним розчинам отримано у аптеці відділення медичного постачання, даної кількості лікарських засобів вистачить на 7-10 днів при наявній кількості хворих. В електронному каталозі відсутні профілі для закупівлі необхідного товару шляхом запиту ціни постачальника, тому така закупівля не є можливою. Орієнтовний строк укладення договору за результатом проведення процедури відкритих торгів з особливостями становить не менше 13 днів від дня оголошення закупівлі до дня укладення договору. Цей строк може бути більшим в залежності від проведення аукціону, надання 24-х годин на виправлення недоліків, строку подання документів переможця, поштового обігу та інших дій учасників закупівлі, що передбачені законодавством. Враховуючи нагальну та невідкладну потребу КАРІТ та Д у діалізних розчинах їх закупівля через процедуру відкриті торги з особливостями може призвести до зриву поставленої задачі щодо лікування тяжких хворих військовослужбовців Збройних Сил України, які перебувають на лікувані у військовій частині А4615. Відтак є правові підстави для закупівлі товару без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на підставі підпункту 4 п.13 Особливостей. Товар закупити у підприємства, яке спеціалізується на постачанні цього товару та має його в наявності.
-
Дата публікації:
12.12.2024 17:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ci-Ca Dialysate K2 Діалізна рідина для ПВВГД чи ПВВГДФ с антикоагуляційним цитратом у двокамерному мішку, 5000 ml
×
-
НК 024:2023:
61616 Розчин для гемодіалізу
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Sodium Citrate 4% w/v Safe•Lock® Розчин для регіональної антикоагуляції при постійній нирковій замісній терапії, 1500 mL
×
-
НК 024:2023:
45815 Розчин для цитратної антикоагуляції
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума80 399.80 UAH