-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки (НК 024:2023:47030- Штучні зв'язки); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023:45062 – Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді чипсів фракції (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді блоків (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2025-04-10-013197-a
Завершена
1 342 913.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 429.13 UAH
мін. крок: 1% або 13 429.13 UAH
Номер:
99775118a162479ab9cc4bdac120c76a
Внутрішній номер закупівлі:
24985407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-10-013197-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 342 913.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2025 16:41 - 15.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2025 16:41 - 18.04.2025 09:00
Період кваліфікації:
18.04.2025 09:00 - 18.04.2025 16:05
Період завантаження договору:
24.04.2025 00:00 - 04.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 342 913.33 Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки (НК 024:2023:47030- Штучні зв'язки); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023:45062 – Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді чипсів фракції (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді блоків (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму