-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки (НК 024:2023:47030- Штучні зв'язки); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023:45062 – Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді чипсів фракції (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді блоків (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Оголошено тендер
1 342 913.33
UAH
Номер:
33494c85af374b18976acfc282b6bf2b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-10-016467-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 342 913.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки (НК 024:2023:47030- Штучні зв'язки); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023:45062 – Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді чипсів фракції (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний); Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді блоків (НК 024:2023:47967 – Імплантат кісткового матриксу композитний) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Примітки:
Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
10.04.2025 16:34
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до потреб військової частини А4615 (рапорт №568/р від 08.04.2025р.) з урахуванням наявного фінансування та Плану закупівель на 2025 рік військової частини А4615. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначено з урахуванням рапорту ініціатора закупівлі. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. Потенційним постачальникам направлено запити на комерційну пропозицію. Проведено аналіз отриманих відповідей. Очікувану вартість визначено як середньоарифметичне значення.
-
Дата публікації:
10.04.2025 16:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки
×
-
НК 024:2023:
47030 Штучні зв'язки
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин
×
-
НК 024:2023:
45062 Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді чипсів фракції
×
-
НК 024:2023:
47967 Імплантат кісткового матриксу композитний
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Натуральний гідроксиапатит з колагеном із губчастої кісткової тканини у вигляді блоків
×
-
НК 024:2023:
47967 Імплантат кісткового матриксу композитний
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 342 913.33 UAH