-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015: 33180000 – 5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2025-04-23-010712-a
Завершена
542 710.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 427.10 UAH
мін. крок: 1% або 5 427.10 UAH
Номер:
590ece973c0c4e499c0fe4c21ad51cb4
Внутрішній номер закупівлі:
25094755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-23-010712-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
542 710.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2025 16:08 - 28.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2025 16:08 - 01.05.2025 09:00
Аукціон:
02.05.2025 13:28 - 02.05.2025 13:51
Період кваліфікації:
02.05.2025 13:51 - 06.05.2025 11:11
Період завантаження договору:
12.05.2025 00:00 - 22.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴542 710.00 Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015: 33180000 – 5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму