-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015: 33180000 – 5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2025-04-23-010712-a
Завершена
542 710.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 427.10 UAH
мін. крок: 1% або 5 427.10 UAH
Період уточнення:
23.04.2025 16:08 - 28.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим