-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015: 33180000 – 5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Оголошено тендер
542 710.00
UAH
Номер:
558cff653c154590ae4f94785dbd4841
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-23-013161-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
542 710.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Внутрішньосуглобова ін’єкція гіалуронової кислоти (НК 024:2023:44757 – Засіб для заміщення синовіальної рідини) за кодом ДК 021:2015: 33180000 – 5 Апаратура для підтримання фізіологічних функцій організму
Примітки:
Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
НК 024:2023:
44757 Засіб для заміщення синовіальної рідини
Дата опублікування:
23.04.2025 16:03
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до потреб військової частини А4615 (рапорт №568/р від 08.04.2025р.) з урахуванням наявного фінансування та Плану закупівель на 2025 рік військової частини А4615. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначено з урахуванням рапорту ініціатора закупівлі. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. Моніторинг цін проводився шляхом направлення запитів на комерційну пропозицію потенційним постачальникам, проведено моніторинг цін у спеціалізованих інтернет магазинах. Очікувану вартість визначено як середньоарифметичне значення.
-
Дата публікації:
23.04.2025 16:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Внутрішньо-суглобова ін’єкція гіалуронової кислоти
×
-
НК 024:2023:
44757 Засіб для заміщення синовіальної рідини
Кількість
70 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума542 710.00 UAH