-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки; Інтерферентний гвинт (НК 024:2023: 47030 - Штучні зв'язки; НК 024:2023: P09120605); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023: 45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; НК 024:2023: P09120102) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-013650-a
Завершена
685 846.67
UAH з ПДВ
Номер:
b94874fe3ee04fc0847261ce290a7985
Внутрішній номер закупівлі:
29557483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-013650-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Валявська +380994237849 zubchenko_4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
685 846.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 17:16 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 17:16 - 24.06.2026 09:00
Аукціон:
з 25.06.2026 15:45
Період кваліфікації:
24.06.2026 09:00 - 24.06.2026 13:18
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴685 846.67 Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки; Інтерферентний гвинт (НК 024:2023: 47030 - Штучні зв'язки; НК 024:2023: P09120605); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023: 45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; НК 024:2023: P09120102) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму