-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки; Інтерферентний гвинт (НК 024:2023: 47030 - Штучні зв'язки; НК 024:2023: P09120605); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023: 45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; НК 024:2023: P09120102) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Оголошено тендер
685 846.67
UAH
Номер:
1c97d0bd364a48528a58cb882daf0951
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-016465-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
685 846.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки; Інтерферентний гвинт (НК 024:2023: 47030 - Штучні зв'язки; НК 024:2023: P09120605); Анкерний фіксатор для кріплення м'яких тканин (НК 024:2023: 45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; НК 024:2023: P09120102) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Примітки:
Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
16.06.2026 17:02
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до потреб (рапорт № 3433/р від 21.05.2026 р.) та Плану закупівель військової частини А4615 на 2026 рік. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. Аналіз цін проведено шляхом направлення запитів на комерційні пропозиції потенційним учасникам, очікувана вартість визначена на підставі отриманих комерційних пропозиції, як середньоарифметичне значення.
-
Дата публікації:
16.06.2026 17:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки
×
-
НК 024:2023:
47030 Штучні зв'язки
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
Інтерферентний гвинт
×
-
НК 024:2023:
47030 Штучні зв'язки
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
Анкерний фіксатор для кріплення м'яких ткани
×
-
НК 024:2023:
45062 Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума685 846.67 UAH